O nas


Iga : Gdy widzi psa, cały świat się dla niej zatrzymuje. Kocha jazdę na rolkach i muzykę, bez słuchawek na uszach ani rusz. Wielbicielka kawy, grubych swetrów i martensów. Dźwiga nie tylko siatki z zakupami, ale lubi porzucać też żelastwem. Lepiej czuje się w towarzystwie psów, niż ludzi - tak to już jest. Kocha lumpeksy, przerabianie ubrań i diy. Wielbicielka majsterkowania.  Uczy mówić się w psim języku.

Łukasz : Pracuś, pracuś, pracuś. Kocha swoją pracę i jest jej absolutnie oddany. Uwielbia oglądać programy naukowe. Kosmos, historia nowoczesna to jego bajka. Nie ma dnia żeby się nie uczył. Nie może usiedzieć w domu, ciągle musi być w biegu. Największy fan Dragon Balla. Perfekcjonalista.
Hermes - adopciak z toruńskiego schroniska. W tej chwili około ośmio letni kawaler, który kocha swoich opiekunów nad życie. Wszędzie jest z nimi, obok, a raczej na. Wielbiciel szarpaków i podartych skarpet. Kiedy nie śpi to domaga się głaskania. Największy przytulak. Średni reprezentant w typie typowego kunelus pospolitus. Uwielbia tarzanie w śmierdzących substancjach i kąpiele w napotkanych wodach. Dla równowagi, słaby pływak. Dumny ze swojej błyszczącej sierści nie omieszka wykorzystać jej jako pretekst do piesczot od ciotek i wujków. Niezbyt lubi psy, woli znanych sobie ludzi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz